Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

субота, 1 жовтня 2016 р.

Туристичними стежками. Про День туризму у Савчинській школі.


Вже доброю  традицією у нашій  школі є відзначення Дня туризму, а   проводимо ми це свято у формі  туристичного фестивалю в якому беруть участь учні старших класів.   

 Мета цього свята – активна пропаганда туризму,  здорового способу життя,  виховання любові   та дбайливого ставлення до природи рідного краю. 
Туристи – найщасливіші люди, адже  вони чують мелодію сосни, їм знайомий  голос вогнища, біля якого живе  дзвінка юність. Вони вимірюють життя кілометрами. От і ми, як справжні мандрівники - туристи, вже традиційно,  вирушили у   шмітківський  ліс для проведення фестивалю.
 Участь у  якому взяли учні 5- 11 класів разом із своїми старшими наставниками.   Пройшовши пішки значну відстань, юні туристи отаборилися на узліссі.   Розпаливши  вогнище -  почали готувати страви. Кожний клас мав можливість  приготувати те, що їм найбільш смакує: варили юшку, пекли картоплю та сосиски ...
  Свято розпочалося з туристичного вітання, яке підготували  учні 10 класу, а шкільний ансамбль "Едельвейс" виконав туристичні пісні. 
 Пізніше були проведені різноманітні туристичні конкурси.  Діти вчилися  користуватися компасом, шукали азимут, розвивали окомір (гра "Крокомір"), співали туристичних пісень, розгадували туристичні загадки. А ще  на швидкість розпалювали вогнище та як справжні грибники  збирали ... шишки, адже  в лісі  сухо - грибів не має.  Цікаво та азартно  було   під час гри "Купини". 
Час промайнув  швидко,   настала пора повертатися з походу.  Учні акуратно погасили свої вогнища, прибрали територію та з хорошим настроєм та новими  враженнями  повернулися до своїх домівок.

Хто ж такий турист ?  Це людина яка любить подорожувати, відкривати нові далі. Це людина,  яка понад усе любить свій рідний край, свою землю. Людина, яка  надає  перевагу шатру неба, туристичному вогнищу, адже  біля нього співаються  найкращі пісні, біля нього  зароджується найміцніша  та справжня дружба.
Маю надію, що наші діти будуть справжніми туристами. 


Доброю згадкою про туристичний фестиваль  буде цей альбом. 
Немає коментарів:

Дописати коментар