Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

пʼятниця, 6 травня 2016 р.

Відзначення Дня Чорнобильської трагедії.


Сумна дата для українців -  26 квітня,  роковини Чорнобиля – найбільшої техногенної катастрофи в історії людства.  День пам'яті, День скорботи і роздумів.
 30 років тому Чорнобильська зона була щедрою врожайною землею, обраною нашими пращурами із часів Київської Русі.  Рівно стільки років минуло з того часу, коли йшла битва незахищених людей із радіацією. Ця битва не завершилася й по сьогоднішній день.
  Чорнобильська трагедія. Це повість, що зіткана із правди, скорботи, мужності людей. Дні самопожертви, дні страху, які вразили весь світ. Вже тридцять років «мирний» атом завдає непоправної шкоди  здоровю людей на Україні. 30 років живуть між життям та смертю ліквідатори наслідків на ЧАЕС.
  Цей день буде завжди об'єднувати покоління і народи одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.
В нашій школі відбувся  захід під час якого  згадали ці страшні події та  вшанували пам'ять людей, які своїм життям захистили наше майбутнє, майбутнє всіх наступних  поколінь. Кожного року ми повертаємося пам’яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому ми забовязані мирним небом над головою, можливістю жити та ростити дітей та онуків. Ми віддали належну шану і вдячність тим, хто пожертвував найдорожчим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства.

Запаливши січку пам’яті, ми  скорботною  хвилиною мовчання  вшанували  пам'ять всі загиблих ліквідаторів на ЧАЕС.
Доля нашого народу після Чорнобильської катастрофи не є легкою.  Щастя  нашої днини в тому, що ми живемо, що ті, які народилися після 1986 року  народилися, живуть.
 Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні та побутові умови життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар