Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

вівторок, 27 червня 2017 р.

Географічні ребуси на канікули

Літні канікули весела та радісна пора. Можливо хтось із вас вже скучив за школою та за уроками географії ?!!!  Може комусь  буде цікаво пригадати  те,  що ми вчили на уроках  та  відгадати ребуси в  яких  зашифровані слова, що є знайомими для всіх тих, хто цікавиться та любить географію.
Отже,  юні знавці географії, завдання для вас. Уважно розгляньте ребуси та розгадайте, що ж зашифровано у них.  Вам допоможуть у цьому  знання з географії.  Пригадайте,  що ми з вами вчили на уроках .  Бажаю успіху !!!

Сделано на Padlet
Ребуси створені при допомозі генератора ребусів http://rebus1.com/ua

Ребуси для учнів 6-7 класів. Їх   також  можуть використати вчителі географіїїх під час уроків. Наприклад ребус "географія" можна використати на етапі мотивації навчальної діяльності чи  як підсумок вступного уроку у 6 класі. Можна використати і під час проведення тематичних виховних заходів з  географії (КВК, ...).

2 коментарі:

  1. Леся ти молодець,як завжди у роботі.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую, Галино Петрівно, за відгук про мою роботу! Приємно, що заходите, читаєте. Цей генератор ребусів досить простий у використанні, однак, на мою думку, потребує певних досконалень. Використати їх можна на уроці онлайн, а можна його і роздрукувати на аркуші паперу. Як буде бажання навчитися, то я навчу як створювати такі ребуси.

      Видалити