Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

четвер, 23 березня 2017 р.

«Перевірка навчальних досягнень при допомозі ІКТ».

22 березня зібралися вчителі географії  Сокальського району, які працюють в методичному обєднанні, темою якого є «Формування ІКТ- грамотності учителів географІЇ».

Майстер-клас відбувся у  Сокальській ЗШ І – ІІІ  ступенів  №2, провела його   Недоступ  Світлана Миколаївна - вчитель  географії цієї ж школи.   Завданням   над яким  працювали вчителі-географи  було ознайомлення  з  сервісами при допомозі яких можна здійснювати перевірку  навчальних досягнень учнів.
Семінар-практикум пройшов в творчій атмосфері.  Світлана Миколаївна розповіла про  програму  easyQuizzy  та  можливостями  використання  її вчителями предметниками для перевірки знань та вмінь учнів. Вчитель також  навела приклади використання вже готових вправ-тестів, адже  при допомозі даного сервісу ми можемо створювати тести та вікторини для друку.

Про програму.
Програма easyQuizzy дозволяє дуже швидко створювати тести, які можна використовувати для роботи з учнями із застосуванням мобільних пристроїв браузера або стаціонарного комп'ютера.
Програма проста у використанні. Для початку роботи з нею необхідно зареєструватися. Програма підтримує кирилицю при створенні запитань і відповідей.
Тести можуть бути публічними або приватними. Готовим тестом можна поділитися за допомогою посилання. Його можна роздрукувати (два документа: тест і ключі до тесту).
Після виконання завдань тесту користувач побачить на екрані результати роботи з тестом.
Під час практичного заняття  ми  мали можливість навчитися працювати з даним сервісом, попробували  створити контрольний  тест при допомозі  easyQuizzy.
Робота з даною програмою    є досить цікавою. Можна створювати запитання з однією або з декількома правильними відповідями, можна вставляти малюнки. 
 Маю надію, що вчителі зможуть використати  у своїй педагогічній діяльності.  Адже великою перевагою використання тестів, створених у даному редакторі є те, що ми маємо можливість зберегти роботу в текстовому документі. Перевірка тестів миттєва, не потребує зусиль з боку вчителя;  учень має можливість бути оцінений зразу після виконання тесту.

Ми всі, учасники майстер-класу, дякуємо  Світлані Миколаївні за цікавий та змістовний семінар.

Немає коментарів:

Дописати коментар