Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

неділя, 19 червня 2016 р.

Роздуми про літо. Спроби скрайбінгу.

Літо надзвичайно цікава та радісна  пора. Воно зустрічає нас теплом, веселим настроєм. Особливо цікаво та радісно дітям, адже це час літніх канікул. Під час яких вони можуть відпочити, набратися наснаги. 

Літо  радує нас своїми барвами.  Небо в літку - яскраво-блакитне, а світанок - ніжно-червоний, захід переливається багатьма відтінками: червоним, рожевим, бузковим. Навколо все зелене: листя на деревах і кущах, трави на луках та полях. 
Літо – кольоровий сезон, саме тоді цвітуть  різноманітні квіти. Безліч фарб дарують літу квіти: червоні маки та троянди, білі ромашки з жовтою серединкою, помаранчеві садові лілії, блакитні братки та волошки, фіолетові дзвіночки, пурпурні мальви. Із зелені визирають  стиглі плоди, овочі та фрукти. Це яскраві абрикоси, смугасті кавуни, яскраво-червоні помідори, жовтуваті груші, червонощокі яблука!
Літо - барвиста пора, і навіть не тому, що влітку можна бачити навколо безліч різноманітних квітів. Просто літо щедре та різне саме по собі. У нього багато різних сторін, дарів, секретів, а тому воно сповнене неповторної краси.

До вашої уваги відео про канікули та про літо та про літні канікули.  Відео буде цікавим для всіх хто любить літо, піднімить вам настрій.  Це мої перші роботи  скрайбінгу. 


Для людини літні днини теж благословенні. Саме тоді  не потрібно теплого одягу,  не потрібно одягати теплі шубки та рукавички, не потрібно опалювати дім. Немає влітку морозів, немає ожеледиці, завірюха не гуде за вікном.  Ніщо не заважає людині рухатися, ходити, бігати, подорожувати. Одним словом - рай. 
Відпочивайно та радіймо літнім теплим дням.


2 коментарі:

  1. Не зовсім. Основне в цій публікації скрайбінг-презентації. Я таким чином вивчала новий сервіс. Скрайбінг - це красно та трішки морочно. А про літо, то вже думки, які навіяло саме літо.

    ВідповістиВидалити