Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

неділя, 29 листопада 2015 р.

Дослідження "Природні унікуми Південної Америки" Подорож у Пантанал.

Дана презентація про Пантанал, який є унікальною екосистемою Південної Америки.   Це найбільша у світі область боліт. Тут збереглися первинні болота. Тільки в декількох місцях у світі природа збереглася в такій первісній красі. Пантанал є унікальним місцем, де вікові ліси межують зі сталактитовими і сталагмітовими печерами, чудовими водоспадами і прозорими водами річок з екзотичними рибами. В даний час уряд Бразилії вживає заходів з підтримки екологічної рівноваги в цій частині країни і порятунку рідкісних видів тварин від браконьєрства, спонсоруючи різноманітні екологічні проекти й проведення акцій, спрямованих на пропагування в суспільстві ідей збереження та захисту рослинного світу і тварин унікальної природної зони.
Пантанал - екологічний рай . Це одне з найкрасивіших місць на землі з веселкою кольорів, співом птахів і ревом ягуара .  


Пантанал вважається одним з найбільш біологічно багатих районів землі. Під час повені потоки води змішуються - і місцеві землі оновлюються, збагачуючись, даруючи життя не тільки водним мешканцям (тут налічується близько 260 видів риб), але і птахам, рептиліям, ссавцям тут завжди вистачає їжі. У травні, коли вода відступає, рибу у водоймах  можна ловити руками. 
На території Пантанала мешкають гігантські річкові видри, ягуари, болотні олені, тапіри, анаконди, мавпи, каймани, капібару- найбільші у світі гризуни, близько 50 видів рептилій, різномаїття барвистих метеликів (близько тисячі видів) і птахів (близько 650 видів). Тут можна зустріти великих бакланів, чапель, папуг, ібісів, лелек та ін. 
З приходом весни місцеві луки спалахують яскравим килимом всіляких квітів, ставки наповнюються гігантськими водяними ліліями, а повітря наповнюється екзотичними ароматами ванілі і евкаліпта, вихідними від деяких рослин.
 Пантанал був проголошений ЮНЕСКО " біосферним заповідником " і " природним надбанням людства".

Немає коментарів:

Дописати коментар