Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

четвер, 19 листопада 2015 р.

Природні унікуми Південної Америки. Дослідження. 7 клас.


Метою даного дослідження є  узагальнити знання учнів про природу Південної Америки, про унікальність його природних об'єктів.
Щоб виконати дане дослідження підготуйте розповідь  про один із унікальних об'єктів Південної Америки. Це можуть бути як  окремі компоненти природи - водоспади, вулкани, річки, живі організми- ендеміки, так і  унікальні природні ландшафти у цілому - природні парки.План дослідження.
1. Назва об'єкту.
2. Географічне положення.
3. Характеристика природних умов.
Висновок. У чому полягає унікальність даного об'єкта природи?

Підготуйте інформацію про обраний об'єкт, доберіть ілюстрації та оформіть зібрану інформацію у друкованому або електронному вигляді.

Інформація вам на допомогу.

На острові Тринідад, що біля  Венесуели, знаходиться найбільше озеро натурального асфальту — «Озеро Дьогтю». Воно включає в себе наступні  компоненти: бітум(40%), глину(30%), солену воду(30%). Площа  озера — 45 гектарів, глибина — 82 метра. Густина озера настільки велика, що людина може ходити по його поверхні. Час від часу з глибини піднімаються сірчані гази. Дослідження показують, що озеро помалу розширюється в площі.
 Салар-де-Уюні, Болівія. Під час сезону дощів( січень-лютий) найбільша солона долина світу покривається шаром води, товщиною в один дюйм, який відзеркалює небо. Так-зване дзеркало творить неземну красу природи.
Лагуна Колорада, Бразилія. «Кольорова лагуна»- це неглибоке місце, яке переповнене червоними водоростями. Дане місце стало  пасовищем і домівкою для рожевих фламінго.
Водопад Анхель, Венесуела. Найвищий водоспад у світі, його висота якого  майже один кілометр. Через розташування в дуже дикій місцевості, про його існування стало відомо в 1935році. На сьогодні,  помилуватись його красою можливо тільки з повітря
Льодовик Періто Морено, Аргентина. Кожного дня лід зсувається на 2 метри. Дивовижне видовище для туристів, що спостерігають, як з великим гуркітом і бризгами лід валиться в озеро.
Річка Амазонка-найбільша в світі річка. Її басейн, разом з притоками, займає 40% материка.
Морякам усього світу відомо, що на березі Центральної Америки розташований вулкан Іцалко (або Ісалько). Його висота приблизно 2000 метрів. Кожних вісім хвилин відбувається виверження, яке створює стовп диму над кратером. Висота даного стовпа десь 300 метрів, що в свою чергу є надійним орієнтиром, в будь-яку пору року і в любий час дня і ночі. Цікаво, що дане виверження триває протягом 200 років.  
Найсухіша пустеля нашої планети знаходиться на півночі Чилі, в Південній Америці.  Пустеля Атакама не бачила опадів з 1570 по 1971 роки. На даний час кількість опадів рівна 1 мм в рік, хоча деякі регіони отримують опади раз в десять років. При цьому вологість повітря 0%. Цікаво, що 19 травня 2010 року в  Атакамі випав сніг.
Найбільшим джерелом гною у світі являється острів Гуано. Цей острів став домівкою для мільйонів птахів, які харчуються виключно рибою. Екскрименти пернатих  — цінне добриво для сільськогосподарських культур (цукрова тростина, бавовник).15 коментарів:

 1. ДЯКУЮ , сподбалося але є помилки !

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже рада, що вам сподобалося! Маю надію, що вам вдалося зробити дане дослідження на високому рівні. На рахунок помилок, якщо ви їх побачили , то ви молодець, мислите, а не бездумно списуєте.

   Видалити
 2. Дякую за цікаву інформацію по природних унікумах

  ВідповістиВидалити
 3. Ганна Петрівна дуже дякую за відвідини блогу. По даній темі можна знайти дуже багато різної інформації, адже Південна Америка - дійсно унікальний материк Землі. Дітям можна запропонувати зробити різноманітні розповіді не лише про обєкти природи, їх є надзвичайно велика кількість, куди не кинь оком все унікальне, учні можуть зробити проект про тварини материка, рослини материка. Це також дуже цікаво.

  ВідповістиВидалити
 4. Дякую Вам!Дуже потрібний матеріал!

  ВідповістиВидалити
 5. Дуже рада за високу оцінку моєї роботи. Я хотіла б ще звернути вашу увагу на дві моїх публікації, а саме "Солончак Уюні - дзеркало світу". В цій публікації відео, набір фото та текст в якому описується цей унікальний об'єкт Південної Америки, це дійсно місце між небом та землею. Друга публікація про Пантанал - найбільші болота планети. Це місце унікальне наявністю багатої та особливої флори та фауни.

  ВідповістиВидалити
 6. Дякую,ви мене врятували.Доречі дуже цікаво!!!!👍👍👍👍

  ВідповістиВидалити
 7. Читати дуже цікаво😏😏😏😏😏😏♍♌♒♑♐♏⛎➡⬅

  ВідповістиВидалити
 8. Дякую велике, але побачила кілька помилок)♡ㅅ♡

  ВідповістиВидалити