Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

четвер, 1 вересня 2016 р.

Про РМО вчителів географії. Настанови на новий навчальний рік.


30 серпня на  базі Сокальської школи №2 відбулося засідання районного методичного об'єднання учителів географії та економіки. 


Під час  засідання географи ознайомилися з методичними рекомендація щодо викладання географії та економіки у 2016-2017  навчальному році. 
Ключовим питанням, розглянутим на засіданні, стало питання впровадження нових стандартів географічної освіти, як основи соціалізації особистості в громадянському суспільстві.
Присутні учителі познайомилися зі змінами до навчальної програми з географії, особливу  увагу звернувши на викладання географії  у 8 класі та особливостями викладання географії у   9 та 10 класах. 
Практичну значимість для педагогів мали доробки учителів району, серед яких - календарне планування для 8 класу, розроблене  мною відповідно до нової програми .

Пам'ятаємо!
Цього року учні 6-8 класів працюють за програмами нового Державного стандарту, учні 9 класу працюють за попередньою програмою, хоча необхідно врахувати методичні рекомендації Міністерства освіти, щодо викладу матеріалу у 9 класі. В  програму 10 класу   внесені деякі зміни.  


Немає коментарів:

Дописати коментар