Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

середа, 7 жовтня 2015 р.

Релігії світу. Інтерактивні вправи.

До кінця другого тисячоліття сучасної цивілізації все п'ять мільярдів живуть на землі, вірять. Одні вірять у Бога, інші - у те, що Його немає, треті вірять у прогрес, справедливість, розум.

Віра приймає найрізноманітніші форми, ці-то форми і називаються релігією. Релігія  - це світосприймання і поведінку людей, засноване на вірі в існування одного або багатьох богів. Ідея існування Бога - центральний момент релігійного світогляду.  В індуїзмі, наприклад, тисячі богів, в іудаїзмі - один, але в основі і тієї й іншої релігії лежить віра.

Існувало й нині існує багато різних релігій. Їх поділяють по вірі в безліч богів - політеїзм, і по вірі в єдиного бога - монотеїзм. Відрізняються також племінні релігії, національні (наприклад, конфуціанство у Китаї) і світові релігії, поширені в різних країнах і об'єднують величезна кількість віруючих. До світових релігій традиційно відносять буддизм, християнство та іслам. За останніми даними в сучасному світі християн близько 1 400 млн. чоловік, прихильників ісламу близько 900 млн., буддистів близько 300 млн. чоловік. У сумі це майже половина жителів Землі.

http://ua-referat.com/Світові_релігії_

 Пазл "Релігії світу" 

 Кросворд "Релігії світу" 

Немає коментарів:

Дописати коментар