Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

середа, 30 серпня 2017 р.

Про РМО вчителів географії. Настанови на 2017 – 2018 навчальний рік.


21 серпня на  базі Сокальської гімназії  відбулося засідання районного методичного об'єднання учителів географії та економіки. 
 Під час  засідання географи ознайомилися з методичними рекомендаціями щодо викладання географії та економіки у 2017-2018  навчальному році. 

Ключовим питанням, розглянутим на засіданні, стало питання впровадження компетентнісного підходу під час викладання географії  на базовому рівні в основній школі.
 
  Особливу  увагу звернули   
на особливості навчальної програми, яка була оновлена  відповідно до положень  «Концепції Нової української школи» та завдань реформування школи  у зв’язку  із впровадженням компетентісного підходу.    Також були розглянуті  питання щодо  структури та змісту географічної освіти на 2017 – 2018 навчальний рік  та  особливості викладання географії  у 9 класі  за новим Державним  стандартом.

Під час  засідання було проаналізовано результати здачі ЗНО випускниками шкіл району.

Пам'ятаймо!

У 9  класі завершується географічна освіта учнів в основній школі на базовому рівні.   

Цього року учні 6-9 класів працюють за програмою нового Державного стандарту, що оновлена у 2017 році,  а  учні 10 класу працюють за попередньою програмою.


Матеріали засідання: 

Методичні рекомендації 2017 - 2018 навчальний рік

Календарно-тематичне планування  6-9 класи   
До вашої уваги календарно-тематичне планування уроків географії у 6-9 класах, яке складене з урахуванням змін у програмі (очікуваний результат навчально-пізнавальної діяльності  на основі компетентісного підходу та наскрізні змістові лінії). Може комусь пригодиться при  плануванні уроків географії у 2017 - 2018 навчальному році.

Немає коментарів:

Дописати коментар