Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

субота, 31 грудня 2016 р.

Прогулянка Новорічним Львовом.

Відверто кажучи, кожному з нас на передодні Нового року хочеться чогось незвичайного, чарівного незабутнього. Новорічний час  дарує нам відчуття казки , бажання новорічних пригод.  Ось і ми, перебуваючи й такому чудовому передчутті свята,  вирушили в подорож у Львів, адже саме там,   можемо поринути в  новорічну атмосферу .

Ми пройшлися романтичними  вуличками  Львова,  який,  зустрів нас  неперевершеною архітектурою,  скульптурою.  Кожен будинок , біля якого ми проходили , здалося, вартував нашої уваги.  Ми прогулялися   центральним проспектом Львова -  проспектом Свободи з пам’ятником Т. Шевченку та Оперним театром – архітектурною перлиною міста, одним з найгарніших театрів Європи.  Оглянули та сфотографувалися біля головної ялинки  столиці Західної України. Ми побували на   новорічному ярмарку,  де придбавши  сувенірчики для друзів, вирушили на площу Ринок – центр старовинного Львова.  Тут ми оглянули вертеп , що розташований біля міської ратуші і відвідали «Копальню кави» та «Майстерню шоколаду».   Ми побували  в  аптеці - музеї  «Під чорним орлом» та  спустилися  в її підземелля.  Це єдина  в Україні та Європі  діюча аптека-музей, де зберігся аптечний старовинний посуд, рецептурні журнали,  
Пізніше всі бажаючі мали можливість покататися на ковзанах  на ковзанці, що розташована на площі Ринок.  Новорічно – різдвяна музика, лід,  веселий настрій дітей робив атмосферу надзвичайною.
Насамкінець,  ми відвідали Львівський Національний академічний український   драматичний театр ім. Заньковецької  та переглянули виставу «Сватання на Гончарівці», яка додала нам ще купу позитивних вражень.  
Львів - чарівне місто, яке манить до себе знову і знову. Він гарний у всі пори року, в будь-яку погоду.  Львів дивує - майстерні шоколаду,  цукерні, кав'ярні на будь- який смак. І разом з тим - вузенькі затишні вулички і атмосфера старого, давнього міста не залишає нас.

Вже настала  ніч. Ми ще раз здалеку оглянули  ошатно вбрану ялинку,  до нас усміхалися  казково, яскравим світлом,  ковані    львівські  вуличні ліхтарі. Було приємно та казково.   Нас чекала дорога додому. Кожен з нас був радий, що  потрапив в цю  новорічну казку  старовинного Львова.  Маю надію, що поїздка запамятається на довго,  можливо на все життя!

Немає коментарів:

Дописати коментар