Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

вівторок, 20 грудня 2016 р.

Про Антарктиду. Скрайб-презентація

Жодне місце в світі не зрівняється з величезною білою пустелею, де є чотири основні елементи: сніг, лід, вода і скелі. Велич  шельфових льодовиків і гірських ланцюгів ще більше підкреслює пишність природи. Кожен, хто приїжджає на найбільш ізольований материк, повинен здійснити важку подорож або довгий переліт. 

Звичайно ж, мова йде про Антарктиду — приголомшливе місце, де, здається, зосереджені всі крайнощі нашої Землі. Про цей материк говорять - "край світу", "королева холоду",  "материк учених", "крижаний континент", "виробник айсбергів, "країна вітрів", "холодильник Землі".... Назвати його можна по-різному, адже  цим ми лише підкресливо унікальність Антарктиди.   Інтерес до цього унікуму великий і  не затихає  по- сьогодні. Вчені багатьох країн досліджують його природу.

До вашої уваги скрайбінг - презентація, яка ознайомить усіх бажаючих   з цим унікальним материком.  Вона буде цікавою, як для учнів, які цікавляться географією,  так і для вчителів географії,  Можна використати,  як для мотивації вивчення материка (зацікавить), так  і для  того щоб підвести   підсумок  про материк.

Немає коментарів:

Дописати коментар