Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

пʼятниця, 11 березня 2016 р.

Практична робота № 11. Тема. Виявлення відмінностей кліматичних областей помірного поясу Євразії на основі аналізу кліматичних карт і діаграм.

Клімат Євразії відзначається своєю різноманітністю. Це пов'язано із значним  простяганням  материка, як з півночі на південь, так  із заходу на схід.


Помірний  кліматичний пояс охоплює найбільшу з-поміж інших поясів територію. На клімат європейської частини Євразії має значний вплив Атлантичний океан, що пов'язано з західним перенесенням. Вологі повітряні маси пов'язані з впливом на західну частину материка  теплої Північноатлантичної течії.  З просування в глиб материка вплив вологих атлантичних
повітряних  мас зменшується, а сухих континентальних збільшується. Для сходу материка   буде характерним мусонний тип  клімат.
  В даній практичній роботі необхідно проаналізувати  відмінності кліматичних областей помірного поясу Євразії  проаналізувавши кліматичні карти і діаграми. До вашої уваги кліматодіаграми Лондона, Києва, Новосибірська, Братська та  Хабаровська.

Визначте яким типам клімату відповідають дані діаграми.

Немає коментарів:

Дописати коментар