Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

неділя, 7 лютого 2016 р.

Річки та міста України.

Про мальовничість  українських просторів широко відомо. Зазвичай пригадуються привабливі ландшафти Карпатських та Кримських гір, хоча родзинка неперевершеності істинно українського пейзажу, безумовно захована на неоглядних  рівнинних просторах країни. Тут серед широких низовин, височин та кряжів мальовничий краєвид створюють витіювато врізані долини струмків, річечок і річок - справжні ландшафтні  перлини України.

На території України налічується близько 23 000 річок. Але більшість із них це зовсім невеличкі річки (потічки), протяжність яких неперевищує 10 кілометрів. Річок, що мають довжину понад 10 кілометрів, налічується понад 3 000. Вони дрібною павутиною вкривають майже всю територію України.


Там де вода, там звичайно є життя. З давніх часів люди  оселялися на берегах річок. Адже річка дає воду, яка необхідна людям  для життя. На берегах річок стоять великі міста.  

Інтерактивна вправа "Міста на річках  України" допоможе вам краще зорієнтуватися  в тому на яких  річках  розташовані міста України .

Життя річки в тому, що вона тече. Леонардо да Вінчі писав: “Коли ви опускаєте руку у текучий потік, ви доторкаєтесь до минулого для тих, хто вище за течією, і до майбутнього для тих, хто живе нижче”.
Кожна форма життя, пов'язана з течією води, існує тільки завдяки тому, що потік приносить їжу і кисень, виносить відходи та утворює шлях для проникнення у глиб суші.

Немає коментарів:

Дописати коментар