Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

субота, 26 вересня 2015 р.

Мандрівка у природу. До Дня туризму

Мабуть , в кожну людину вже при народженні закладено природою бажання до мандрів, подорожей, до споглядання нового. Ми любимо перебувати на природі, пізнавати нове та невідоме.
Ось і цього року учні нашої школи зібралися у туристичний похід  околиця сіл Савчин і Гута. Метою нашої мандрівки  були відвідини шмітківського  лісу, який розташований у присілку Шмітків, що входить до складу села Гута. Цю мандрівку здійснили учні 9 класу нашої школи та їх ровесники з Забузької та Поторицької  шкіл разом із своїми наставниками, в тому числі були присутні  вчителі географії цих шкіл.   Усі вони стали учасниками туристичного фестивалю, який був проведений в рамках святкування Дня туризму.
На передодні  фестивалю тривала кропітка праця,  юні  туристи ретельно готувалися,   - все для того щоб відпочинок удався.
Ліс зустрів учасників досить привітно, погода сприяла проведенню  фестивалю, було не надто тепло чи холодно. Усі учасники розтаборились, шукали хмиз та розпалювали  вогнище,  готували куліш – страву козаків та, мабуть,  справжніх туристів.
Звучить гімн України - фестиваль розпочато. Програма фестивалю була досить цікавою. Діти взяли участь у туристичних змагах: розпалювали вогнище, варили куліш, перетягували канат, бажаючі зіграли у волейбол, а ще  мали можливість  пройтися  стежками рідного краю, доторкнутися до його історичного минулого. Було організовано  похід  до криївки, що знаходиться в лісі.  Саме там під час облави  героїчно  загинули патріоти, повстанці. Спільною молитвою всі присутні вшанували пам'ять загиблих патріотів.
 Фестиваль пройшов надзвичайно цікаво, години спілкування проминули як одна мить. Веселі, щасливі, повні нових вражень, наші молоді туристи та їх наставники повернулися у свої домівки.

Всіх туристів вітаю з Днем туризму.

Битої  дороги  вам,  вітру  в  спину,  пісень  повну  торбу, наметів,  що  не  промокають,  щирих  друзів.

Немає коментарів:

Дописати коментар