Дуже рада вітати вас на моєму блозі! Маю надію, що ви знайдете тут багато цікавого!

неділя, 13 вересня 2015 р.

"Епоха Великих географічних відкриттів". Матеріал до уроку 6 клас

Великі географічні відкриття – це найбільші географічні відкриття, зроблені мандрівниками в ХV-ХVІІ ст.. Вони змінили уявлення про світ і започаткували колоніальні завоювання заморських територій різними країнами, на той час великими морськими державами, а саме Іспанією та Португалією. Тому що саме вони мали найбільш вигідне географічне положення.

Передумови Великих географічних відкриттів:

-          утвердження в науці думки, що Земля має форму кулі, а суходіл омивається водами океану;
-          вагомі здобутки в галузі мореплавства й накопичення  географічних знань;
-          вигідне географічне положення, морську подорож у західному напрямку було можливо здійснити лише Атлантичним океаном, який омивав береги Піренейського півострова.

Причини Великих географічних відкриттів:

-          невпинне зростання  ремесел та торгівлі у Європі;
-          нестача цінних матеріалів та коштовного каміння;
-          прагнення європейських купців контролювати основні торгаві шляхи, адже всі відомі на той час шляхи захопили турки.

Казкова Індія манила людей з давніх давен. Вдосконалювались компас та морські карти. Море стало своєрідним мостом  у пізнанні  незвіданих земель.

Запрошую вас у мандрівку в ці далекі часи.  Ви зможете познайомитися з мореплавцями, які здійснили плавання.  Внесок їх в відкриття нових земель надзвичайно вагомий. Тут ви зустрінетеся з Фернаном Магеланом, Христоформ Колумбом, Васко да Гамою, Америго Веспуччі. А також зможете перевірити свої знання з даної теми, виконавши  інтерактивні вправи. В цьому вам допоможе інтерактивний плакат.
Веселої  подорожі,  міцних вам знань!

Цей матеріал буде корисний усім хто цікавиться географією, а також допоможе при проведенні уроку у 6 класі з даної теми.

3 коментарі:

 1. Дуже класні плакати, дякую за ідею. Чи мозна їх опублікувати на персональному сайті romanova.in.ua звісно посилаючись на ВАС.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Рада за таку оцінку моєї праці. Дійсно при допомозі даного сервісу можна створити інтерактивні уроки, також використовувати впроваджуючи змішання навчання. Багато інформації в стислому вигляді. Можна використовувати для підготовки до уроку.
   Дану публікацію опублікувати звичайно можна, але з посиланням на мій блог.

   Видалити